UNI EMOTT TŰFILC KÉSZLET (40 SZÍN)

Ár:
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Maga a név EMOTT az Emotional szóból származik, utalva arra, hogy ez egy tökéletes eszköz arra, hogy kifejezzük érzelmeinket, jegyzeteljünk, mindezt stílusosan, az érzelmeinknek megfelelő színnel.

0.4-es vastagságú tűfilc exkluzív, letisztult,  minimalista kivitelben. 40 színben elérhető, és ami nagyon fontos, hogy a hegy kialakítása miatt hiába tűfilc, nem fog „eltörni“ a hegy akkor sem, ha jobban rányomják.

A hegyet hasonlóan az UNI AIR tollakhoz egy külső borítással látták el, amelynek köszönhetően extra lágy az írás.

Mindazonáltal nem üt át a papíron, így bullet journal vezetésére, színezésre is kiváló termék.

Ez a teljes készlet, minden szín megtalálható benne az EMOTT-tól. (élénk sárga, khaki zöld, világoskék, viola lila, cinóbervörös, sötét sárga, sötétbarna, citrom, smaragd zöld, orgona lila, ametiszt, szürke, kékes zöld, bézs, égkék, írisz lila, világos rózsa, világos narancs, vörösbor, világos lila, korall piros, tiszta pink, babarózsaszín, türkiz, almazöld, szalmasárga, fenyőzöld, saxe kék, mályva, tengeri köd, sárga, narancs, világoszöld, zöld, fukszia, pink, piros, barna, fekete, kék)

NEM KAPHATÓ!
Kifutás dátuma:
2024-04-18

Youtube videók

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!